Reklamní vlajky

Máte rádi tradiční přístup k prezentaci? Vlajky jsou odjakživa součástí našeho života a stále jsou skvělým způsobem, jak dostat vaši zprávu ven. Naše reklamní vlajky jsou skvělým nástrojem pro prezentaci - ať už před obchodem, ve vaší prodejně nebo během výstav na veletrzích.

Vyberte si z různých tvarů a velikostí, které odpovídají vašim potřebám. Ať už potřebujete vlajku vysokou 2 metry nebo 4, máme to, co hledáte. Navíc vám nabízíme možnost přizpůsobit si vlajku podle svých představ pomocí různých držáků, tvarů a materiálů. Oblíbené mezi našimi zákazníky jsou vlajky ve tvaru kapky - určitě si vyberete i vy!

Nejprodávanější

beachflag base D4
Ocelová základna pro vlajky
Skladem do 3 dnů
297/6 K
 
od 1 720 Kč
(od 2 081,20 Kč včetně DPH)
Vlajky ve tvaru kapky různé výšky
 
od 855 Kč
(od 1 034,55 Kč včetně DPH)
2 položek celkem
Vlajky ve tvaru kapky různé výšky
od 1 034,55 Kč včetně DPH
od 855 Kč

Tato reklamní vlajka ve tvaru kapka s kvalitní hliníkovou konstrukcí je vhodná pro oboustranný sublimačním tisk včetně blackoutové vložky. Lze udělat i klasický...

294/843
beachflag base D4
od 2 081,20 Kč včetně DPH
od 1 720 Kč

Stylová ocelová základna s nízkým profilem, gumovými nožkami a otočným rotátorem je ideální pro vlajky s průměrem spodní tyče 25 mm, zajišťuje stabilní umístění a snadnou...

297/6 K

Objednávky přijímáme od jednoho kusu, ale pokud si vyberete více produktů, můžete se těšit na výhodnou množstevní slevu.

Využijte sílu reklamních vlaječek a zajistěte si efektivní prezentaci své značky. Objednejte si svoji reklamní vlajku ještě dnes a přitáhněte tradiční formou pozornost zákazníků!

Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2000 Kč
Pomoc s výběrem
Pomůžeme s výběrem
telefonická a online podpora
Spolehlivý obchod
Spolehlivý obchod
garance spokojenosti