Reklamní plachty

 

Jsme schopni vyrobit kvalitní a vysoce odolné reklamní plachty. 

Reklamní plachta není jen obyčejný banner. Je to inovativní a kreativní řešení, které vás odliší od konkurence. Díky tiskové šířce až 3,5 metru můžete na plachtě prezentovat své produkty či služby ve velkém formátu, což zaručuje, že nikdo váš podnik nepřehlédne. UV nebo ecosolventní tiskem zajistíme, že vaše reklama bude vypadat profesionálně a bude odolávat povětrnostním vlivům.

Uvažte o tom, jak by vaše reklamní plachta mohla vypadat. Může to být nápaditý design, který zaujme kolemjdoucí, nebo jasně a stručně sdělená nabídka, která přiměje zákazníky navštívit váš obchod. Reklamní plachta je jako velké plátno, na kterém můžete vyjádřit svou kreativitu a představit svůj podnik ve světle, jakém si přejete. Ať už jde o zvýraznění speciální akce, slevy nebo jedinečného produktu, reklamní plachta vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Je mnoho materiálů z čehož nejběžnější jsou:

  • Litý banner PVC 510 g/m2 (zavařené okraje, nerezová očka po cca 40 cm)
  • Děrovaný banner MESH (zavařené okraje, nerezová očka po cca 40 cm)

 

Ceník:

  1-10 m2 11-50 m2 51 a více
Banner litý  510g/m2 300 Kč 250 Kč 200 Kč
Mesh banner 360 g/m2 300 Kč 250 Kč 200 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

  • Cena je včetně zpevněných okrajů a oček po cca 40 cm.
  • Jsou 3 cenové kategorie podle celkových počtů m2 v jedné objednávce. Např. objednávka jednoho banneru v rozměru 2x1 m (jsou celkem 2 m2), takže se dostáváme do 1. kategorie za 300 Kč / m2, z čehož vypočítáme cenu 2 (m2) x 300 = 600 Kč za banner o velikosti 2x1 m. Když uděláte objednávku na 11 kusů bannerů o velikosti 1x1 m, tak máte celkem 11 m2 a dostáváte se do 2 kategorie, kde je cena 250 Kč / m2. Takže tady by byla částka 11 x 250 = 2750 Kč za 11 kusů banneru o velikosti 1x1 m. K dosažený další cenové kategorie by jsme se museli dostat na 51 m2 a více a potom je cena 200 Kč / m2.
  • V případě zájmu nás kontaktujte, následně Vám pošleme instrukce ohledně zaslání grafiky, případně Vám vytvoříme cenovou nabídku na tvorbu grafiky. 

Nemám tiskové data, pomůžeme vám!

Nemusíte být grafickým designérem, abyste měli skvělý návrh vizitky. Náš tým profesionálů je připraven vám pomoci s přípravou tiskových dat a vytvořením návrhu na míru. Stačí nám sdělit vaše představy a my se postaráme o zbytek. A to vše za přijatelné ceny, které nezatíží váš rozpočet. Grafický návrh na míru 600 Kč / hod. 

 

Kdy jsme schopni reklamní plachtu vyrobit?

Záleží na celkové vytíženosti a velikosti plachty, nicméně průměr máme kolem 1-2 dnů od schváleného návrhu. V případě urgentu je dobré se spojit telefonicky a dohodnout se, tak abychom zjistili aktuální zatíženost tiskárny. Pokud objednáváte online, je zapotřebí přičíst ještě kurýrní společnost 1-2 pracovní dny. 

 

Jak objednat? 

Stačí nás kontaktovat pomocí našich kontaktů, online chatu nebo kontaktního formuláře níže a my vám rádi vytvoříme cenovou nabídku.

 

Kontaktní formulář - Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.