Digitální & velkoformátový TISK

 

Layer-3-copy

Reklamní plachty

Představte si, že jste právě otevřeli svůj nový obchod nebo spustili novou službu. Potřebujete zákazníky, ale jak je přilákat? Jak jim sdělit, že jste tady a co nabízíte? Řešení je jednoduché - Reklamní plachta! Tento efektivní a nápaditý způsob prezentace vašeho podnikání vám pomůže získat pozornost potenciálních zákazníků a přimět je, aby se zastavili a zjistili více.

  Chci zobrazit nabídku!  

 


 

plakát

Velkoformátové plakáty

Představujeme revoluční tisk, který přináší vaše vize do života ve velkém stylu. Vytiskneme Vám velkoformátové plakáty, výkresy ve velikosti A2, A1, A0. Dokážeme udělat i větší tisky až do šíře 350 cm. 

  Chci zobrazit nabídku!  

 


 

Layer-61

Letáky

Naše letáky jsou vytištěny na moderní digitální tiskárně Canon Imagepress C710, která zaručuje vynikající kvalitu tisku a živé barvy. Můžete si vybrat z několika rozměrů, gramáží a typů papírů, abyste našli ten nejlepší pro váš projekt. A co je nejlepší? Čím více kopií objednáte, tím nižší bude cena za kus!

  Chci zobrazit nabídku!  

 


Layer-60

Vizitky

Představte si, že jste na důležitém setkání nebo konferenci a potřebujete udělat ten nejlepší první dojem. Co by mohlo být lepší než předat svou profesionální vizitku, která září kvalitou a originalitou? Naše vizitky jsou přesně to, co potřebujete pro sebeprezentaci, která zanechá trvalý dojem.

  Chci zobrazit nabídku!